konferencje

16.01.2015
Konferencja odbędzie się w dniach 30 listopada – 2 grudnia 2017 r. w Krakowie.
więcej o X Międzynarodowa Studencka Konferencja Naukowa Historyków Nowożytników "Reformacja i konfesjonalizacja w nowożytnej Europie. Wpływ przemian wyznaniowych na politykę, społeczeństwo i sztukę"
aktualności

18.01.2015
Jak co roku od kilkunastu lat, tej zimy do Krakowa na ulicę Gołębią zjechali młodzi badacze średniowiecza z całego kraju. W dniach od 7 do 9 stycznia 2015 r. w Instytucie Historii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie odbyła się XIII Ogólnopolska Studencka Sesja Mediewistyczna „Polityka w średniowieczu. Praktyka – teoria – mechanizmy".
więcej o Sprawozdanie z XIII Ogólnopolskiej Studenckiej Sesji Mediewistycznej „Polityka w średniowieczu. Praktyka – teoria – mechanizmy"
aktualności

Nowy Sekretarz KNHS UJ

15.01.2015
Zawiadomienie o wybraniu nowego Sekretarza KNHS UJ
więcej o Nowy Sekretarz KNHS UJ
tygodnik

Tygodnik KNHS UJ

30.11.2014
Tygodnik KNHS UJ na najbliższy tydzień (1-7 grudnia 2014 r.).
więcej o Tygodnik KNHS UJ
tygodnik

Tygodnik KNHS UJ

24.11.2014
Tygodnik KNHS UJ na najbliższy tydzień (24-30 listopada 2014 r.).
więcej o Tygodnik KNHS UJ