Tygodnik KNHS 6 VI - 12 VI 2022

Tygodnik KNHS 6 VI - 12 VI 2022

W tygodniu 6 Vi - 12 Vi Koło Naukowe Historyków Studentów zaprasza na następujące spotkania:
 
  1. Spotkanie Sekcji Historii Starożytnej i Bizantyńskiej pt. "W Antycznym Świecie Profesora Aleksandra Krawczuka. Sesja z okazji 100 rocznicy jego urodzin." Spotkanie odbędzie się w poniedziałek o godzinie 16:00
    w Auli Tischnera. 
  2. Spotkanie Sekcji Historii Orientu, podczas którego zostanie wygłoszony referat pt. "Herbata  i opium czyli barbarzyńcy w Kantonie". Spotkanie odbędzie się we wtorek o godzinie 16:30. Miejsce spotkania zostanie wkrótce podane. 
  3. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na wykład wygłoszony przez
    dr. Kamila Kopija z Instytutu Archeologii UJ pt. "Krajobraz retoryczny Forum Romanum w świetle archeoakustyki i analiz widoczności gestów". Wykład odbędzie się w środę o godzinie 16:30 w Auli Tischnera. 
  4. Spotkanie Sekcji Rekonstrukcji Historycznej, podczas którego zostanie wygłoszony referat pt. " Sylwetka żołnierza 33 pułku piechoty liniowej z okresu Wielkiej Armii 1804 - 1814". Spotkanie odbędzie się w środę o godzinie 18:30 w lokalu koła (s. 21 piwnica).
  5. Spotkanie Sekcji Antropologii Historycznej, podczas którego będzie miało miejsce podsumowanie projektu "Granice spotkań". Spotkanie odbędzie się w piątek o godzinie 13:00. Miejsce spotkania zostanie wkrótce podane.
  6. Przypominamy wszystkim o Walnym Zgromadzeniu Członków Koła, podczas którego będą miały miejsce wybory nowego Zarządu. Zgromadzenie odbędzie się w czwartek o godzinie 18:30  w Auli Tischnera.
 

Z pozdrowieniami,

Zarząd KNHS UJ

Tygodnik KNHS UJ